Skip to content Skip to footer

 Gelinliğin ağırlığı altında ezilmeden, onu zarafetle taşıması ve hatta saçından duvağına, takılarında makyajına, nefes kesen, kalplerde iz bırakan gelmiş geçmiş en güzel gelin olmaları bütün ekibimizin özverili çalışmaları ve yönlendirmeleri sonucudur. 

 O günün stil anlamında unutulmayacak detaylar, seçilen gelinlik ya da elbisenin normlarına uygun aksesuar seçimlerinden bahsedecek olursak,

    Bir çok kraliyet gelinine ilham olan ipek saten, tafta ve ipek ziberlin kumaşlardan örnek verecek olursak straplez satenden oluşan bir gelinlik üzerine özel tasarım bir küpe ya da choker boynu saran bir kolye tamamlayıcı olacaktır. 

     İpek tafta yırtmaçlı bir gelinlik hayal ettiğinizde ayakkabı seçimi nasıl olmalı derseniz klasiğin dışına çıkmaktır. Gelinliğin kumaşında iri fiyonklu stiletto sadeliğe büyük bir şıklık katacaktır. 

Aksesuar seçiminiz ise elbette abartısız saç aksesuarları bir o kadar asil ve zarif görünmenizi sağlar. İnce silüetli bir kostüme açık bırakılmış doğal dalgalı saçlarla bir çok geline ilham olduğunuzu göreceksiniz. 

Vucuda oturmaya bir kruvaze Akışkan bir satenle giydiğiniz bir elbiseye, toplanmış ense hizasında bir saç tasarım bir o kadar hayran bırakır. 

 

Geleneksel olup modern çizgide kalmayı başarabilmiş gelinlerimiz, zahmetsiz sade şık saç tasarımıyla ve doğru seçilmiş ihtişamlı görkemli ve haute couture bir tasarım saç aksesuarıyla bütünleştiğinde onlarca gelin adayını peşinden sürükleyecektir.

Bültene kayıt ol!

Zuleyha Kuru © 2022. Tüm hakları saklıdır.

Bir e-posta adresi gir